UCZNIOWIE

To dla wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli trudna sytuacja, ale powoli wszyscy się w niej odnajdujemy. Najważniejsze, że jest chęć i zapał. Wszystkich czeka ciężka praca, bo materiału jest sporo, ale w końcu to nie ferie. W tym czasie wszyscy pomału uczymy się –  nauczyciele, dzieci i rodzice –  jak zorganizować efektywnie naukę zdalną i do tego samemu pracować z domu. Przed nami wszystkimi niemałe wyzwanie, bo taka sytuacja może potrwać tygodniami.

Część osób może być pod wrażeniem przygotowania materiałów. Jest różnie, ale wszyscy się starają aby przetrwać ten trudny okres. Zawieszenie zajęć wcale nie oznacza, że uczniowie mają wolne. Wręcz przeciwnie, teraz jeszcze bardziej powinni skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności i przyswajaniu wiedzy stosowanej w życiu, bo pierwszy raz na tak dużą skalę w polskich szkołach „ruszyło” e-nauczanie.

Aby uzyskać dostęp do odpowiedniej sekcji, uzyskaj hasło dostępu od nauczyciela, wychowawcy klasy.
W celu dostępu do odpowiedniej kategorii z zamieszczonym materiałem w dziale „Nauka w domu” skorzystaj z poniższych odnośników lub skorzystaj z Menu, wybierając odpowiedni link:

E-LEKCJE
– TERAPIE
– WWR


Załączony materiał szkoleniowy jest objęty Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
W związku z powyższym obowiązuje zakaz:
– używania materiału szkoleniowego nie zgodnie z jego przeznaczeniem

– publikowania
materiałów szkoleniowych zawartych na naszej witrynie w innych miejscach lub na stronach internetowych nie związanych z naszym ośrodkiem,
– rozpowszechnianie mareriałów szkoleniowych innym podmiotom lub osobom
nie związanych z naszym ośrodkiem,
– rozpowszechnianie mareriałów szkoleniowych w celach zarobkowych,
– kopiowania materiałów w celu nieautoryzowanego użycia,
– dokonywania zmian w załączonym materiale szkoleniowym bez zgody autora.


Loading

Udostępnij